HansaWorld
Standard Books&ERP

 

 

 

 

Наиболее мощное экономическое программное обеспечение в Эстонии и Скандинавии

Новые возможности

 • Новый отчет об изменении налога с оборота KMD - INF имеется в новой версии вместе с возможностью экспортирования в налоговый департамент.
 • Для клиентов, размещенных в нашей облачной услуге, обновление сервера и программ для клиентов в дальнейшем происходят в автоматическом режиме.
 • Графические отчеты по бизнес-анализу на карте контакта и артикула.

 

Скачай новейшую версию

Для настольного компьютера

Hansaworld WindowsHansaworld Maclinux1

Для мобильного телефона / Планшета

Hansaworld Windows mobileHansaworld AndroidHansaworld iPhone

Вся деятельность предприятия у Тебя на ладони!

Кликни на интересующую тебя область, чтобы увидеть, как экономическое программное обеспечение HansaWorld сможет тебе помочь.

Артикулы & Новости

 • Maret Luts
  Maret Luts
  18.1.2018 Standard Booksi tutvustus läbi Five raamatupidamisbüroo

  Standard Books on üks esimesi ja tuntuimaid äritarkvarasid Eesti turul, mida kasutavad nii raamatupidamisbürood, kaubandusettevõtted, korteriühistud kui ka näiteks kohalikud omavalitsused ja tootmisettevõtteid nii Eestis kui piiri taga.

  Äritarkvara kasutajate seas on enam kui viisteist aastat raamatupidamise ja finantsanalüüsi alast teenust pakkuv Five raamatupidamisbüroo, kes on esimene firma Eestis, kes hakkas teenust pakkuma üle interneti ning seda just tänu Hansa (Standard Books) programmile, mis seda võimaldas. Meil on hea meel  jagada Five raamatupidamisbüroo kodulehel  olevat Excellenti poolt pakutava äritarkvara Standard Books tutvustust: 

  five logo blogisseProfessionaalse raamatupidamisteenuse keskmes on kvaliteetne raamatupidamisprogramm. Five raamatupidamisbüroo toetub oma töös Excellent Business Solutions Eesti Asi pakutavale Standard Books äritarkvarale, millega oleme oma teenustega digiajastus olnud juba üle viieteistkümne aasta.

  Aastakümnete kogemus
  Standard Books äritarkvara on Five’i kasutuses olnud asutamisest saadik (aastast 2000), tarkvara ise on olnud olemas juba üheksakümnendatest. Olenemata oma kõrgest east on Standard Books alati käinud ajaga kaasas, uuenedes iga uue digitrendiga. 
  Tänu pikaajalisele kogemusele antud tarkvaraga, on meie tänane raamatupidamisteenus nutikas. Saadaval olevad funktsioonid võimaldavad kiiret andmete kogumist ja mugavat info edastamist.

  Miks valida Standard Books raamatupidamistarkvaral põhinev teenus?
  Standard Booksi pidev areng on andnud meie poolt pakutud teenusele mitmed eelised:

  • ülevaade arveldustest on alati kättesaadav
  • korduvad protsessid on automatiseeritud;
  • e-arvete saatmine ja vastuvõtmine programmi kaudu;
  • lihtne ja otsene arvete saatmine nii panka, meilitsi kui ka postiga;
  • liidestamisvõimalused erinevate süsteemidega (nt müügi- ja ladustamissüsteemidega); 
  • liidestamisvõimalused riiklike registrite ja maksuametiga.

  Standard Books pole lihtsalt programm, millega raamatupidaja igakuiseid arvestusi teeb, vaid nutikas tööriist, mis hakkab sinu ettevõtte heaks tööle.

  Online-raamatupidamise eelis
  Books võimaldab hallata  arveldamist ja arvestusi pilves, mis on igati sobilik Eesti digilahenduste kõrval. Programm võimaldab saata ja vastu võtta e-arveid. Süsteemi võib liidestada nii internetipanga kui maksuametiga, mis tähendab vähem vahelülisid erinevate protsesside vahel. Kui eelistad paberimajandust, võib süsteemi kaudu saata arveid ka Omniva kaudu postiga.

  Kujundame oma teenuse vastavalt sinu soovidele ja vajadustele – Standard Booksi kasutamise paindlikkus seda võimaldabki.

  Miks on korralik raamatupidamisprogramm oluline?
  Exceli tabelite ajastu on juba ammu möödas, äritarkvara Standard Books on tulnud, et jääda. Raamatupidamistarkvarast, mida teenuses kasutatakse (või mida majasisene raamatupidaja kasutab), oleneb ettevõtte käekäik ning seda vastutust saab usaldada ainult parimast parimale.


  Five raamatupidamisbüroo teenused on tänu ekspert-tarkvarale ja pädevatele spetsialistidele igati efektiivsed ja turvalised, kuna

  • andmetele pääseb ligi ainult firmajuht ja raamatupidaja;
  • süsteem võimaldab infovool ja majandustulemustel silma peal hoida;
  • aruanded, palgaarvestus, jm on kõik ühes kohas, ühel platvormil;
  • võimaldab kiiret analüüsi kuludest ja tuludest üksuste või töötajate lõikes.

  Kui Five’i nutikas raamatupidamisteenus on see, mis Sinu ettevõtte tööd täiustaks, siis võta nendega ühendust!

  Excellent soovib Five raamatupidamisbüroole jõudu ja meeldivat äritarkvara kasutamist!

   

 • Lenno Oja
  Lenno Oja
  5.1.2018 Üheskoos kogusime heategevusfondile 1262 eurot!

  Eelmise aasta lõpus kutsusime üles kõiki kliente ja koostööpartnereid jagama meiega enda ootusi möödunud pühadele ning andma oma panus heategevusfondile Minu Unistuste Päev.

  joulukampaania lopp17

  Interaktiivse ja lõbusa eestvedamisega said kliendid valida vägeva jõuluroa, koheva ja ilusa lume ning lahedate kingituste vahel. Ülekaalukaks võitjaks ja unistuseks oli arusaadavalt lumi, mida tänavune talv ei ole kahjuks palju kaasa toonud.

  Heategevusfondi Minu Unistuste Päev tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi oli ka selle aastase kampaania üle äärmiselt tänulik. "Heategevusfondi Minu Unistuste Päev vabatahtlikud viisid 2017. aastal ellu üle 100 unistuste sündmuse, kinkides seejuures üle 4000 vabatahtliku töötunni, et rõõmustada sadu raskelt või krooniliselt haigeid lapsi üle Eesti. Seda kõike ei oleks me saanud teha ilma heade toetajate ja koostööpartneriteta. Oleme väga tänulikud, et Excellent otsustas juba teist aastat järjest oma heateoga toetada just laste ja nende lähedaste emotsionaalset tervist."

  Excellenti meeskond tänab kõiki, kes meie kampaanias kaasa lõid ning üheskoos kogusime heategevusfondile Minu Unistuste Päev 1262€.

  Eelmise aasta kampaania kokkuvõtet saad lugeda siit.

 • Lenno Oja
  Lenno Oja
  14.12.2017 Anna oma hääl ja teeme üheskoos heateo!

  Jõulumeeleolus kutsume üles kõiki kliente ja koostööpartnereid jagama meiega enda ootusi eesseisvatele pühadele. Nagu ka möödunud aastal, teeme tänavu interaktiivse ja lõbusa eestvedamisega kaasa tulnud inimeste nimel rahalise toetuse heategevusfondile Minu Unistuste Päev.

  valgekeOtsustasime ka tänavu jätta teha kingituse neile, kes sellest jõulude ajal kõige rohkem rõõmu tunnevad. Eestis on sadu lapsi, kes peavad raske haiguse tõttu sageli haiglas viibima ja tegema läbi kurnavaid ravikuure. Minu Unistuste Päeva eesmärgiks on pakkuda neile ja nende lähedastele emotsionaalset tuge, killukest päikest, rõõmu ja positiivseid elamusi.

  Eelmise aasta kampaania oli edukas ning lemmikuks jõulutegelaseks valiti Snegurotška, kelle abiga koguti 1227€. Loe täpsemalt eelmise aasta kampaania kohta siit. 

  Anna meile märku ka sellel aastal, mida Sina jõuludelt kõige rohkem ootad ja aitame üheskoos luua meeldejäävaid mälestusi!

  Enda panuse saad anda siin.