Excellent Business Solutions Eesti AS on kõige pikaajalisem sertifitseeritud HansaWorldi partner ja ainuesindaja Eestis.

Enam kui 20 000 Eesti ettevõtet on usaldanud tähtsa osa oma igapäevasest tegevusest Excellent Business Solutions Eesti AS hoolde, kes vastutab selle eest, et ettevõtete raamatupidamine, palgaarvestus, logistika, kliendihaldus, ärianalüüs ja müük toimiks laitmatult. Excellent on suurima kasutajate arvuga majandustarkvara pakkuja Eestis, tegutsedes siin aastast 2002.

HansaWorld on maailmas üks enimlevinud majandustarkvaradest, mida kasutavad väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted enam kui 110 riigis. Tegu on Rootsis välja töötatud ja pidevas arengus oleva tarkvaraga, mida on pärjatud mitmete innovatsiooni- ja IT-auhindadega üle maailma. Excellent on HansaWorld majandustarkvara ainus esindaja Eestis.

Lisaks pikaajalisele kogemusele Eestis, on Excellenti kogemustepagasis ka projektide läbiviimine mujal maailmas, nagu näiteks Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus, Suurbritannias, Lõuna-Aafrika Vabariigis, Indoneesias ja Austraalias.

Excellenti klientide arv kasvab jõudsas tempos ning meie pilveteenusega liitub üle 100 kliendi kuus. Samuti on Excellenti meeskond viimaste aastatega märgatavalt kasvanud - täna töötab ettevõttes üle 30 spetsialisti.