KKK - korduma kippuvad küsimused

Korduma Kippuvate Küsimuste alt võid leida Sind huvitavale küsimusele vastuse ilma suurema vaevata. Oleme siia koondanud küsimused, mille kohta kasutajad on meie tugiliinilt kõige rohkem nõu küsinud.

KKK kasutamine:

A) Täpsemaks otsimiseks märksõna järgi kasuta lehe üleval ääres otsingu ikooni või sisesta otsingusõna allolevasse otsingukasti

Otsing

B) Teemade sirvimine

1. Vali vasakust menüüst sobiv põhiteema, millega küsimus seotud on.
2. Vali täpsustav alamteema. Kui sobivat valikut antud teema menüüs ei leidu, siis võid otsida “Muud teemad” menüüvalikust.
3. Peale teema valikut ilmuvad nähtavale kõik küsimused, mis on seotud selle teemaga. Leia nende hulgast sama või sarnane oma küsimusele.
4. Vajuta küsimuse peale, et näha vastust.

Lahenduse edastamiseks kolleegile vali vastuse kõrval ikooni alt "Saada e-mailile".

Kui vajalikku vastust ei leidu, siis palun salvesta oma päring vasakul "Esita küsimus" menüüs. Vastame esimesel võimalusel Sinu e-posti aadressile. Korduvad küsimused sisestame koos vastustega mõne aja pärast ka siia lehele. Saates meile uusi küsimusi, aitad ka teisi kasutajaid.

_____________

Vastused baseeruvad tarkvara kasutamise standard olukordadele ning ei arvesta kõiki kasutusviisi võimalusi ning firmaspetsiifilisi eripärasid töökorralduses. Sellepärast veendu lahenduse sobivuses oma ettevõtte süsteemile, konsulteerides oma süsteemi peakasutajaga või IT administraatoriga. Kui kahtled oma oskustes, kasuta meie konsultandi abi.