Avaleht> Kasutajatugi> Moodulid> Müügiarved/Laekumised> Registrid> Laekumised> Kas pangast on võimalik importida teises valuutas laekumisi (mitte EUR)?

Sisesta märksõna või vaata all asuvast teemade menüüst

Uuendatud 15. juuni 2023

Kas pangast on võimalik importida teises valuutas laekumisi (mitte EUR)?

Teises valuutas on võimalik laekumisi importida, kui on täidetud need tingimused:
1) Müügiarved, mille kohta laekumised imporditakse, peavad olema samas valuutas nagu laekumine. Näiteks, USD summas laekumiste importimiseks peavad ka seotud arved olema USD-s.
2) Valuutakurss peab olemas enne importimist täidetud: moodul Üldine > Registrid > Valuutakursid. Sisestatud peab olema nii arve kui ka laekumise kuupäeva kursid.
Valuutakursse saad ka automaatselt importida. Selle kohta loe SIIT

Kui laekumine on arvest erinevas valuutas, siis imporditakse laekumine Standard Books’i registrisse Töötlemata kanded (moodulis Finants > Registrid > Töötlemata kanded). Sealt on võimalik kasutajal valida, mida programm antud kandega teeb.

Kas see juhend aitas sul lahendust leida?

Täname tagasiside eest! Palun lisage oma e-posti aadress, et saaksime Sulle saata alternatiivse lahenduse.
Aitäh tagasiside eest!
Kommentaari saatmine ebaõnnestus

Standard Books katab kõik sinu ettevõtte vajadused

13. mai 2024

Standard Booksi äritarkvaras on ligi… Loe edasi

Milline äritarkvara sobib väikeettevõttele?

09. aprill 2025

Paljud väikeettevõtted… Loe edasi

Dokobit vs DigiDoc – vali lahendus, mis sobib sinu ettevõttele!

07. aprill 2025

Digiallkirjastamine on… Loe edasi

Mis vahe on raamatupidamistarkvaral ja ERP-l?

27. märts 2025

Kui oled… Loe edasi