Aider: Excellent lõi meile rätsepatööna valminud lahenduse

Henri Tabri
Aider OÜ tegevjuht
www.aider.ee

Aider OÜ tegeleb Jaapani päritoluga Amada Grupi metallitöötlemisseadmete müügi ja hooldusega. Kaheksaliikmelisest meeskonnast moodustavad üle poolte hooldustehnikud, kelle igapäevatöö möödub seadmeid hooldades ja parandades. Aideri tegevjuht Henri Tabri sõnul läks ta Excellenti ukse taha konkreetse vajadusega, millele saadi rätsepatööna valminud lahendus.

Miks otsustasite enda äriprotsesside juhtimiseks Excellenti pakutava äritarkvara kasuks? Mida hindate meie lahenduste juures enim?

Aideris on kaheksa töötajat, kelle töö on väga liikuv. Standard Booksi hooldusteeninduse moodul toetab meie meeskonna töörütmi kõige paremini, kuna võimaldab pääseda ligi kliendiandmetele ja infole mitmest seadmest (tehnikud kasutavad sülearvuteid) ja lahendab kogu tööprotsessiks vajaliku. Amada Grupi seadmeid on Eestis üle 300. Kõik need vajavad regulaarset hooldus- ja järelteenindust, mida pakub Aider.

Enne Standard Booksi kasutasime Directo äritarkvara, mis osutus meie tööprotsesside arengut pisut takistavaks ja ei soosinud hooldusteeninduse valdkonna äritegevust. Standard Booksis nägime rohkem võimalusi, mis on meile ka äriliselt kasulikud ja toetavad.

Mis on Excellenti pakutavate äritarkvaralahenduste eeliseks? Mida hindate meie lahenduste juures enim?

Aideri põhitegevus on sisuliselt klienditeenindus - müüme kliendile seadme, mida on vaja regulaarselt hooldada. Sellega tegelevad tehnikud, kes on liikvel üle Eesti. Seega on meie jaoks tarkvaralahenduse puhul esmatähtis, et saaksime võimalikult palju erinevaid töödetaile operatiivselt koondada ja omavahel neid vahetada. Standard Booksi hooldusteeninduse moodul on meie jaoks selle sobivalt lahendanud, kattes ära kogu meie tööprotsessi jaoks vajaliku.

Hooldustehnikud ja insenerid saavad Standard Booksis näha kogu kliendile müüdud seadmete ja tehtud tööde ajalugu, planeerida hooldustööde graafikut, tellida varuosasid ja sisestada kogu tehtud tööde kirjelduse otse tarkvarasse.  Kui töö kliendi juures on lõpetatud, saavad tehnikud saata kliendile kohe kohapeal ka kokkuvõtte tehtud tööst.

Standard Books suurendab meie meeskonnaliikmete iseseisvust, tagab töö kiiruse ja samaaegselt ka kvaliteedi. Kõiki kolme on sageli raske saavutada, kuid tänu õigele tarkvaravalikule oleme selle suures osas enda ja klientide jaoks täitnud. Tänu Standard Booksile ei ole meil enam vajadust paberipõhiseks aruandluseks või regulaarseteks näost-näkku kohtumisteks. Kõigel saame tegevmeeskonnaga tarkvarast silma peal hoida.

Nimetage mõni tarkvara funktsioon või omadus, mis on Teie ettevõttele eriti oluline või mis on teie tööd märgatavalt efektiivsemaks teinud?

Nagu eespool ütlesin on meie jaoks tähtis tarkvara integreeritus. Nii, et ühte kohta oleks koondatud põhitegevus ja sellega kaasas käiv raamatu- ja arvepidamine. Kui tehnikud saavad teha kohapeal kliendile ülevaate koheselt, siis arvepidamine käib meil ikka läbi raamatupidamise. Standard Books on ka selle meile mugavalt lahendanud - kõigile klientidele arvete saatmiseks piisab vaid mõnest klikist tarkvaras. See on kindlasti üks omadus, mis on meie tööd oluliselt lihtsamaks muutnud.

Mida Te hindate Excellenti kui enda partneri juures kõige enam?

Excellenti meeskond on meiega tarkvara vahetamise hetkest kaasa mõelnud. Ei tea ühtegi tarkvarapakkujat, kes oleks valmis enda toodet igale kliendile n-ö “rätsepatööna” valmistama. Excellent mõistis meie vajadust ja pakkus sellele lahenduse. Soovitan seda julgelt kõigile elektroonikaseadmete müügi ja hooldusega tegelevatele ettevõtetele.

Kas Te soovitaksite HansaWorldi äritarkvara teistele ettevõtetele? Miks?

Soovitaksin! Standard Books valmib igale kasutajale personaalselt, kus ei ole midagi üleliigset ega ebavajalikku. Seetõttu on see hea valik eritüüpi äridele ja organisatsioonidele, mida on võimalik ajapikku täiendada ja edasi arendada. Oluline märksõna on “integreeritus”, mis laseb keskenduda administratiivtöö kõrvalt rohkem äri põhitegevusele.

Kasutajalood