Mööbliait OÜ

Kaisa Parksepp
OÜ Mööbliait pearaamatupidaja
http://www.moobliait.ee

Mööbliait alustas enda tegevust 1998. aastal. Nende eesmärgiks ja sooviks on pakkuda inimestele ajaloolise hõnguga kasutatud mööblit. Kõik Mööbliaidast saadavad mööbliesemed on unikaalsed, kordumatu disaini ja aegumatu stiiliga.

Miks otsustasite enda äriprotsesside juhtimiseks Excellenti pakutava äritarkvara kasuks?

Pakutav äritarkvaralahendus on lihtne ja loogiline. Seetõttu on seda võimalik hõlpsasti kasutada mitte ainult meie raamatupidajatel või juhtidel, vaid ka klienditeenindajatel. Täna on meil üle Eesti neli kauplust. Kokku tegutseb neis 12 klienditeenindajat, kes kõik saavad Booksi kasutamisega hakkama. Programmi kasutama õppimine käib kiirelt ja lihtsalt.

Mis on Excellenti pakutavate äritarkvaralahenduste eeliseks? Mida hindate meie lahenduste juures enim?

Meile meeldib, et programmist on võimalik erinevaid faile eksportida ja vastupidi. Lihtne on ka andmetöötlus, kuna programm teeb olulise juba iseseisvalt meie eest ära. Kuna sissekannete puhul on sageli vaja näha ka nende detailsemat vaadet, siis on käepäraseks muutunud ka kannete lahti võtmise lahendus. Lisaks on oluliseks muutunud ka üheaegselt mitme aknaga töötamise võimalus.

Nimetage mõni tarkvara funktsioon või omadus, mis on Teie ettevõttele eriti oluline või mis on teie tööd märgatavalt efektiivsemaks teinud?

Meie töös on väga oluliseks võimalus importida arvutis peetavast Exceli tabelist andmevoog otse äritarkvarasse. Lisaks suhtleb äritarkvara meie veebipoega iseseisvalt, uuendades igal ööl veebipoe laoseisu, mistõttu on ka see meie töös kindlasti oluline lahendus.

Mida Te hindate Excellenti kui enda partneri juures kõige enam?

Excellent on meile heaks partneriks. Pöördudes probleemidega kasutajatoe poole, saame alati abi. Probleemid lahendatakse kiirelt ja suhtlemine on meeldiv. Lisaks saame Excellentilt alati nõu uute lahenduste kasutusele võtmise korral, mis võiksid meie tööd senisest veelgi ladusamaks muuta.

Kas Te soovitaksite HansaWorldi äritarkvara teistele ettevõtetele? Miks?

Hansa äritarkvara kasutame 2006. aastast. Ligi 10 aasta pikkune kasutamiskogemus on märk meie vajaduste ja äritarkvara vahelisest sobivusest ja rahulolust. Kindlasti soovitan HansaWorldi äritarkvara suurte tegevusmahtudega ettevõtetele, kellele tarkvara pakub igakülgset abi ja lahendusi probleemidele.

Kasutajalood