Lenno Oja Lenno Oja
Friday, 05 January 2018

Üheskoos kogusime heategevusfondile 1262 eurot!

 

Eelmise aasta lõpus kutsusime üles kõiki kliente ja koostööpartnereid jagama meiega enda ootusi möödunud pühadele ning andma oma panus heategevusfondile Minu Unistuste Päev.

joulukampaania lopp17

Interaktiivse ja lõbusa eestvedamisega said kliendid valida vägeva jõuluroa, koheva ja ilusa lume ning lahedate kingituste vahel. Ülekaalukaks võitjaks ja unistuseks oli arusaadavalt lumi, mida tänavune talv ei ole kahjuks palju kaasa toonud.

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi oli ka selle aastase kampaania üle äärmiselt tänulik. "Heategevusfondi Minu Unistuste Päev vabatahtlikud viisid 2017. aastal ellu üle 100 unistuste sündmuse, kinkides seejuures üle 4000 vabatahtliku töötunni, et rõõmustada sadu raskelt või krooniliselt haigeid lapsi üle Eesti. Seda kõike ei oleks me saanud teha ilma heade toetajate ja koostööpartneriteta. Oleme väga tänulikud, et Excellent otsustas juba teist aastat järjest oma heateoga toetada just laste ja nende lähedaste emotsionaalset tervist."

Excellenti meeskond tänab kõiki, kes meie kampaanias kaasa lõid ning üheskoos kogusime heategevusfondile Minu Unistuste Päev 1262€.

Eelmise aasta kampaania kokkuvõtet saad lugeda siit.