Maret Luts Maret Luts
Neljapäev, 18 Jaanuar 2018

Standard Booksi tutvustus läbi Five raamatupidamisbüroo

 

Standard Books on üks esimesi ja tuntuimaid äritarkvarasid Eesti turul, mida kasutavad nii raamatupidamisbürood, kaubandusettevõtted, korteriühistud kui ka näiteks kohalikud omavalitsused ja tootmisettevõtteid nii Eestis kui piiri taga.

Äritarkvara kasutajate seas on enam kui viisteist aastat raamatupidamise ja finantsanalüüsi alast teenust pakkuv Five raamatupidamisbüroo, kes on esimene firma Eestis, kes hakkas teenust pakkuma üle interneti ning seda just tänu Hansa (Standard Books) programmile, mis seda võimaldas. Meil on hea meel  jagada Five raamatupidamisbüroo kodulehel  olevat Excellenti poolt pakutava äritarkvara Standard Books tutvustust: 

five logo blogisseProfessionaalse raamatupidamisteenuse keskmes on kvaliteetne raamatupidamisprogramm. Five raamatupidamisbüroo toetub oma töös Excellent Business Solutions Eesti Asi pakutavale Standard Books äritarkvarale, millega oleme oma teenustega digiajastus olnud juba üle viieteistkümne aasta.

Aastakümnete kogemus
Standard Books äritarkvara on Five’i kasutuses olnud asutamisest saadik (aastast 2000), tarkvara ise on olnud olemas juba üheksakümnendatest. Olenemata oma kõrgest east on Standard Books alati käinud ajaga kaasas, uuenedes iga uue digitrendiga. 
Tänu pikaajalisele kogemusele antud tarkvaraga, on meie tänane raamatupidamisteenus nutikas. Saadaval olevad funktsioonid võimaldavad kiiret andmete kogumist ja mugavat info edastamist.

Miks valida Standard Books raamatupidamistarkvaral põhinev teenus?
Standard Booksi pidev areng on andnud meie poolt pakutud teenusele mitmed eelised:

  • ülevaade arveldustest on alati kättesaadav
  • korduvad protsessid on automatiseeritud;
  • e-arvete saatmine ja vastuvõtmine programmi kaudu;
  • lihtne ja otsene arvete saatmine nii panka, meilitsi kui ka postiga;
  • liidestamisvõimalused erinevate süsteemidega (nt müügi- ja ladustamissüsteemidega); 
  • liidestamisvõimalused riiklike registrite ja maksuametiga.

Standard Books pole lihtsalt programm, millega raamatupidaja igakuiseid arvestusi teeb, vaid nutikas tööriist, mis hakkab sinu ettevõtte heaks tööle.

Online-raamatupidamise eelis
Books võimaldab hallata  arveldamist ja arvestusi pilves, mis on igati sobilik Eesti digilahenduste kõrval. Programm võimaldab saata ja vastu võtta e-arveid. Süsteemi võib liidestada nii internetipanga kui maksuametiga, mis tähendab vähem vahelülisid erinevate protsesside vahel. Kui eelistad paberimajandust, võib süsteemi kaudu saata arveid ka Omniva kaudu postiga.

Kujundame oma teenuse vastavalt sinu soovidele ja vajadustele – Standard Booksi kasutamise paindlikkus seda võimaldabki.

Miks on korralik raamatupidamisprogramm oluline?
Exceli tabelite ajastu on juba ammu möödas, äritarkvara Standard Books on tulnud, et jääda. Raamatupidamistarkvarast, mida teenuses kasutatakse (või mida majasisene raamatupidaja kasutab), oleneb ettevõtte käekäik ning seda vastutust saab usaldada ainult parimast parimale.


Five raamatupidamisbüroo teenused on tänu ekspert-tarkvarale ja pädevatele spetsialistidele igati efektiivsed ja turvalised, kuna

  • andmetele pääseb ligi ainult firmajuht ja raamatupidaja;
  • süsteem võimaldab infovool ja majandustulemustel silma peal hoida;
  • aruanded, palgaarvestus, jm on kõik ühes kohas, ühel platvormil;
  • võimaldab kiiret analüüsi kuludest ja tuludest üksuste või töötajate lõikes.

Kui Five’i nutikas raamatupidamisteenus on see, mis Sinu ettevõtte tööd täiustaks, siis võta nendega ühendust!

Excellent soovib Five raamatupidamisbüroole jõudu ja meeldivat äritarkvara kasutamist!

 

Blogipostitused