Maret Luts Maret Luts
Teisipäev, 21 November 2017

Ärivõrgustik visualiseerib Sinu kliendibaasi suhtevõrgustiku

 

Ärivõrgustikud näitab ettevõtete ja juhatuse liikmete seoseid teiste ettevõtete ja juhatuse liikmetega. Kuvatud seoseid saab kasutada müügikontaktide leidmiseks või põhjalikuma taustakontrolli tegemiseks.

Ärivõrgustikke on võimalik visualiseerida läbi ettevõtte juhatuse liikme nime, ettevõtte nime või registrikoodi. Sisestades otsingusse ettevõtte juhatuse liikme nime, joonistub välja võrgustik, kus on näha, milliste ettevõtetega juhatuse liige veel seotud on ja milline on nende ettevõtete majanduslik seis, võttes arvesse võlgnevusi ja muud taustainfot, mida Inforegister endas koondab.

Ärivõrgustikke on kõigil Booksi kasutajatel võimalik näha sisenedes läbi Booksi Inforegistri veebilehele, kus ärivõrgustikud on kuvatud. Krediidiskoori paketiga liitudes luuakse Inforegistrisse konto (saadetakse automaatselt e-mailiga link, kust on võimalik konto aktiveerida ning seejärel on juurdepääs Inforegistri ärivõrgustikkele olemas)

Võrgustikest on kasu nii müügi- kui finantsjuhil, kuna võimaldab anda hinnangut ettevõtete maksevõimekusele ja krediidiriskile läbi detailse taustakontrolli. Samuti aitab leida kontakte müügitegevuses, otsides välja juba olemasolevate klientidega sarnaseid või nendega seotud ettevõtteid.

Vaata lähemalt www.excellent.ee/krediidiskoor 

Blogipostitused