Dmitri Volhonski Dmitri Volhonski
Kolmapäev, 11 Jaanuar 2017

Tutvustame MyStandard keskkonda!

 

 

Pilvepõhise Books 8 kasutajatel on nüüd tänu MyStandard keskkonnale senisest suurem tegutsemisvabadus tarkvara haldamisel. MyStandard keskkonda sissepääsemiseks on vaja Standard ID-d. Selle loob endale kasutaja ise Books 8-sse esmakordsel sisselogimisel, kui tema e-posti aadress seotakse kasutajaprofiiliga. See annab meie kasutajatele rohkem võimalusi iseseisvaks tegutsemiseks ja enda tarkvara haldamiseks.

Standard ID abil on kasutajatel võimalik teha MyStandard keskkonnas mitmeid toiminguid, millega on meie poole pöördutud, kuid mida seni on olnud võimalik teha vaid meie kasutajatoel.

Mida MyStandardi lehekülg võimaldab?

  • Peatada ja taaskäivitada servereid
  • Uuendada paroole
  • Vaadata serveri logiinfot

Kõige eelmainituga aitab hea meelega jätkuvalt ka meie kasutajatugi. Küll aga soovime pakkuda kõigile, kes tunnevad, et vajavad tarkvara haldamisel suuremat operatiivsust ja iseseisvust, võimalust teha seda iseseisvalt.

MyStandard keskkonna ja Standard ID-ga tutvumiseks soovitame vaadata ka meie veebiseminari (alates 00:02:45), mis on leitav siit: http://bit.ly/2fW0DHI. Lisaküsimuste korral aitab meeleldi meie kasutajatugi aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Blogipostitused