Kristel Tohver Kristel Tohver
Esmaspäev, 04 Juuli 2016

Korteriühistu moodul – kasulik tööriist kinnisvarahaldajatele

 

Korteriühistu moodul võimaldab hallata elu- ja äripindade aruandlust kompaktses süsteemis ning saada ühe nupuvajutusega detailne ülevaade kulude jagunemisest ja hetkeseisudest. Lisaks korteriühistutele on moodul kasulik tööriist ka kinnisvarahaldajatele, kiirendades tööprotsesse ja vähendades aruandluses tekkivate vigade ohtu.

Moodulis saab pidada detailset kulude arvestust, luua korteriühistule või kinnisvarale sobiva dokumendimalli, koostada arveid ja importida neid pangast otse süsteemi. Tõhusaks kasutamiseks tuleb moodulisse sisestada vaid korrektsed andmed ja seejärel hakkab süsteem kliendi jaoks tööle, võimaldades kiiresti ja lihtsalt koostada tulemiaruanne ning saada detailne ülevaade kulude jagunemisest.

_____________________________________________________________________________

Tagasiside mooduli aktiivsetelt kasutajatelt:

„Kui korteriühistu tekkis, siis ei olnud mul küsimustki, kas lisamoodul juurde võtta. Tänu sellele hoian oluliselt aega kokku, kuna raamatupidamuslikud protsessid on automaatsed ja käsitsi tööd on palju vähem. Süsteemi on lihtne ja mugav kasutada“.

Kalli Sillamaa, Kalli Kontor OÜ tegevjuht

„Tegin varasemalt kulude jagamised Excelis ja see võttis tavapäraselt päev otsa. Nüüd saan tänu moodulile väga kiiresti, kõigest paari nupuvajutusega arvutused tehtud. Väga mugav on arveid kinnitada ja need paari linnukese kinnitamisega programmist korteriomanikele välja saata.“

 Airi Ivainen, Airix OÜ raamatupidaja

„Mooduli kasutamine on tõesti lihtne ja mugav, soovitan julgelt ka teistele.“

Elmire Müürsepp, Triobeta OÜ juhatuse liige

_____________________________________________________________________________

Korteriühistu moodul on lisalahendus standardpaketile, mille täpsemate võimaluste kohta saad lugeda kasutamisjuhendist.

Moodulit saab soovi korral tellida müügiosakonda pöördudes aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Blogipostitused