Kristel Tohver Kristel Tohver
Neljapäev, 17 Märts 2016

Konsultandi vaheldusrikas tööpäev

 

Meie vanemkonsultant Kristel Tohver kirjeldas ühte oma tööpäevadest ja jagas kogemusi, milliseid uusi arenguvõimalusi on kliendikonsultandi töö talle üheksa Excellentis töötatud aasta jooksul pakkunud.

PÄEVAPROGRAMM:

8.30 Saabun tööle ja liigun iganädalasele infokoosolekule, kus tutvustatakse viimase aja arenguid ja  arutatakse lähiaja plaane.
9.00 Liigun oma laua taha ning vastan hommikul ja eelmisel õhtul saabunud kliendikirjadele. Keerulisemad olukorrad arutan parimate lahenduste leidmiseks koos kolleegidega ühiselt läbi. Avatud kontor annab meile eelise väga kiireks infovahetuseks ja loob mõnusa õhkkonna.
9.30 Nädala planeerimise koosolek projektijuhiga: vaatame koos senised projektid üle ja paneme ühiselt nädala tegevusplaani paika.
10.00 Konsultatsioon kliendiga enamasti online-teel.
11.00 Täiendan ennast ja viin end kurssi uue arendusprojektiga.
12.00 Lõunapaus: käin kolleegidega ühisel lõunal.
12.30 Vaatan üle postkasti ja vastan klientide kirjadele.
13.00 Testimistööd klientidega. Suhtlen personaalselt kliendiga ning proovime koos läbi tarkvaraprogrammi uue versiooni või kliendile loodud erilahenduse eduka toimimise.
16.00 Kontrollin üle postkasti ja annan tagasisidet veel saabunud kirjadele.
17.00 Teen kokkuvõtte päeva tegemistest ja lõpetan tööpäeva.

Mis teeb selle töö Sinu jaoks huvitavaks?

DSC 0412Töö on vaheldusrikas ja põnev, kuna pakub järjepidevat võimalust kasvamiseks nii infotehnoloogia vallas kui ka kliendisuhtluses ja raamatupidamises. Saan väga palju kaasa rääkida ka programmide arendustöödes, kuna olen otsesuhtluses kliendiga ja tunnetan tema vajadusi kõige paremini. Nii saan koostöös kliendiga välja töötada just talle sobiva tarkvaralahenduse – paneme koos kliendiga paika tema soovid, töötan välja süsteemi, kuidas see kliendi jaoks kõige paremini toimiks ning edastan vastava lahenduse arendusmeeskonnale teostamiseks. See annab lisaks kliendisuhtlusele võimaluse ka loovaks tööks.

Lisaks on töötingimused paindlikud, saame klienti nõustada ja tema muredele lahendused leida nii kliendi kontoris kui ka kaugjuhtimise teel.

Mida uut oled selle töö käigus õppinud?

Tulin Excellenti tööle, olles hästi kursis raamatupidamisega, kuid infotehnoloogia ja tehniliste arendustega tugevam kokkupuude puudus. Selles vallas olen väga palju edasi arenenud ja uusi kogemusi omandanud. Kuna ettevõte areneb kiiresti ja tehnoloogiliselt luuakse üsna tihti uusi lahendusi, siis olen muutunud paindlikumaks ja õppinud ka, kuidas uute olukordadega kiiremini kohaneda. Iga kliendiga tehtud kontakt võib pakkuda uusi väljakutseid, kuna loome klientidele ka tarkvaraprogrammide erilahendusi, mis nõuavad personaalset lähenemist ja just vastava lahenduse head tundmist.

Miks on Excellentis töötada äge?

Seltskond on väga tore – kõik on omamoodi isiksused, õhkkond meeldiv ja koostöö sujuv. Viimase kolme aasta jooksul on kollektiiv väga palju kasvanud ning palju on noori ja särtsakaid inimesi. Kui Sind ootavad kontoris ees toredad inimesed ja Sulle meeldib see, mida Sa teed, siis on igal hommikul hea tunne tööle tulla.

Minu töös on väga palju suhtlust ka müügiosakonna ja arendajatega, eesmärgiga leida ühiselt kliendi vajadustele vastavad lahendused – see muudab töö vaheldusrikkaks. Kuna töötame avatud kontoris, siis toimib meeskonnatöö ja kiire infovahetus ladusalt.

Meeskonnatööle pööratakse olulist tähelepanu ning selle arendamiseks toimub meil ka mitmeid sisekoolitusi ja mängulisi meeskondade vahelisi võistlusi kliendisuhtluse parema teenindamise eesmärgil. Lisaks on meil ka muid põnevaid ettevõttesiseseid tegemisi, näiteks lõppes äsja tervisenädal.

Millisel inimesel soovitaksid konsultandi kohale kandideerida?

Uuel inimesel peab kindlasti olema soov aidata klientidel leida lahendused nende muredele ja panustada meeskonnatöösse. Kasuks tulevad teadmised raamatupidamise ja infotehnoloogia valdkonnast ning eeliseid annab ka Excellenti tarkvaraprogrammide tundmine. Kui Sul on tahe areneda ja oled kiire kohanemisvõimega, siis panustatakse palju koolitustegevustesse, mis aitavad vajalikud teemad ja teadmised kiiremini omandada. Konsultandi ametikoht sobib paremini tasakaalukale, hea pingetaluvusega ja särasilmsele inimesele, kes otsib vaheldusrikast tööd, mis võimaldab järjepidevat arengut.

Excellenti uus ja särav kliendikonsultant – sobiv töökoht Sinule?

  • Motiveeritud meeskonnamängija
  • Lahendustele keskenduv ja kiire kohanemisvõimega
  • Valmis gassellilikult kiireks arenguks
  • Teadmised raamatupidamise ja infotehnoloogia valdkonnast
  • Excellenti tarkvaraprogrammide tundmine vähemalt kasutaja tasandil on boonuseks!

Kui soovid kandideerida või rohkem infot, siis tutvu võimalustega siin või kirjuta meile aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Blogipostitused