Tõnu Schilf Tõnu Schilf
Teisipäev, 08 Detsember 2015

Kuidas teada, mida klient tahab?

 

Meie äri arendusjuht Tõnu Schilf osales 12. novembril Äripäeva korraldatud konverentsil CRM 2016 EST, kus ta rääkis lähemalt soovitusindeksi metoodikast, mille abil saab selgitada välja kliendi tegelikud ootused ja tagada ettevõtte teenuse kvaliteedi järjepideva arengu.

Schilf jagas konverentsil Excellent Business Solutionsi kogemusi, kuidas on ettevõte tänu klientide tagasisidele parandanud kliendihaldust ja teinud muudatusi ka juhtimisotsustes. Loe täpsemalt Äripäevast, millist kasu võib soovitusindeksi metoodika rakendamine Sinu ettevõttele tuua.

Soovitusindeks tugineb lihtsale küsimusele: “Kui tõenäoliselt Te soovitaksite Excellenti kui äritarkvara pakkujat oma sõbrale või äripartnerile?”. Võtsime selle kasutusele käesoleva aasta suvel ja pakume sama lahendust alates detsembrist ka kõigile meie klientidele.

Kui Sa soovid täpsemalt soovitusindeksi kohta uurida, siis võta ühendust oma isikliku projektijuhiga või selle puudumisel kirjuta aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Blogipostitused