Tõnu Schilf Tõnu Schilf
Kolmapäev, 16 September 2015

Vaata Eesti äritarkvara turu graafikut: Excellent kui turu gasell

 

Kolme viimase majandusaasta põhjal on äritarkvara ettevõtete käibetabelis kõige kiirema kasvuga Excellent Business Solutions, kelle müügitulu ulatus 2014. aastal tervikuna üle 2,5 miljoni euro ja on kasvanud kahel järjestikusel aastal üle 75%.

Ettevõtte äriarendusjuhi Tõnu Schilfi sõnul on ettevõte viimastel aastatel jõudsalt laienenud. „Võtsime 2013. aasta esimeses pooles üle enamuse HansaWorld Estonia AS-i klientidest, mis suurendas meie klientide arvu ligi poole võrra. Oleme panustanud aktiivselt aega ja energiat kliendisuhetesse ning suurendanud meeskonda viimase kolme aasta jooksul neli korda. Kasvu mootoriks on olnud ka järjepidevad tehnoloogilised uuendused, sh pilveteenuse turule toomine," lisas Schilf.

Loe Äripäevas ilmunud artiklit siit.

Arenguhüpe Äripäeva IT-edetabelis

Excellent Business Solutions saavutas majandusnäitajate põhjal eduka tulemuse ka Äripäeva igasügiseses infotehnoloogia- ja arvutifirmade edetabelis, parandades oma eelmise aasta tulemust paarikümne koha võrra ja jagades 27. - 28. kohta maailmas tuntud tarkvaratootjaga Playtech Estonia. Vaata täispikkuses edetabelit siit.

Äritarkvara turu statistika

Blogipostitused