Allan Mäe Allan Mäe
Reede, 16 Oktoober 2015

AS Tartu Graanul valis meid oma koostööpartneriks

 

Meie äritarkvara lahendus võitis pelletitootja AS Tartu Graanul tarkvarahanke, mille raames loome Standard Books by HansaWorld baasil ettevõtte vajadustele vastava tarkvaralahenduse.

AS Tartu Graanul plaanib oma tootmismahte lähiaastatel kümnekordistada ja ettevõte nõukogu liige Koit Märtini sõnul vastas Excellent Business Solutionsi lahendus kõige paremini kiire kasvu tingimustele. „Peame oluliseks, et meie tarkvarapartner suudaks meile häid lahendusi pakkuda ka 10 aasta pärast ning just seda Excellent Business Solutionsi lahendus ja nende esindajatega kohtumine meile kinnitas. Saame korda teha praeguse laoarvestuse ja lähiaastatel kasutama hakata ka olemasolevat müügiplaneerimise lahendust,“ ütles Märtin, kelle hinnangul toimis osapoolte koostöö ladusalt juba esmakohtumisel.

Excellent Business Solutionsi juhatuse liikme Janno Oja sõnul on koostöö kiiresti areneva ettevõttega tunnustus meie toodete paindlikkusele ja uuenduslikule tehnoloogiale. „Tahame kaasa aidata AS Tartu Graanuli edule, tagades tarkvara ladusa toimimise ja käies ettevõtte kiire arenguga kaasas,“ lisas Oja, kelle sõnul hindavad mõlemad ettevõtted samu väärtusi, pidades oluliseks järjepidevat arengut ja lahenduste leidmist.

„Excellent Business Solutionsi lahendus vastas kõige paremini kiirelt kasvava ettevõtte vajadustele,“ ütles AS Tartu Graanuli tegevjuht Koit Märtin.

Pelletitootjale loodav funktsionaalsus võimaldab terviklikult hallata ostu-müügi protsesse, korraldada laomajandust, teostada finantsjuhtimist ja aruandlust, hallata personali ja selle tasustamist ning tänu pilveteenusele tagada ka süsteemi turvalisus ja automaatsed uuendused.

Soovime AS Tartu Graanulile palju kordaminekuid!

AS Tartu Graanul on 2014. aastal tegevust alustanud pelletitootmise ettevõte, kelle eesmärk on pakkuda parima kvaliteediga premium klassi pelleteid Eestis. Tootmiseks kasutab ettevõte eranditult kvaliteetset, koorevaba toorainet ja tipptehnoloogiat.

Blogipostitused