Janno Oja Janno Oja
Teisipäev, 01 September 2015

Standard ERP võitis ärimaailmas tunnustatud auhinna

 

Meie värskeim tarkvaratoode, HansaWorldi tehnoloogial põhinev Standard ERP pälvis rahvusvahelisel äriauhindade võistlusel pronks-Stevie® auhinna kategoorias "Aasta parim uus toode või teenus". Juba kaheteistkümnendat korda toimunud võistlusel tunnustati Standard ERP toote kasutajasõbralikkust ja kättesaadavust kõigil levinumatel mobiilirakendustel.

Kohtunikud tõstsid esile uuendusliku tarkvaratoote laialdast toetusvõimekust ning lisasid, et see annab klientidele rohkem paindlikkust ja tagab ajalise kokkuhoiu, võimaldades ettevõtetel keskenduda oma põhitegevusele.

„Standard ERP on kättesaadav sõltumata asukohast ja seadmest ning toimib ka kõigil levinumatel mobiiliplatvormidel.“

Tahame aidata meie klientidel saavutada edukaid tulemusi ja tagada Sinu ettevõtte ärihalduse laitmatu toimimise, mistõttu panustame järjepidevalt uuenduslike tehnoloogiate arendamisse ja integreeritud lahenduste loomisesse. Pilvetehnoloogial põhineva Standard ERP toote laialdaste võimalustega saad täpsemalt tutvuda siin.

Rahvusvahelisele äriauhindade võistlusele The International Business Awards esitati tänavu kokku rohkem kui 3700 nominatsiooni enam kui 60 riigist. Töid hindas kohtunike kogu, kuhu kuulus ligi 200 maailma tippjuhti. Stevie® auhindadega tunnustatakse igat tüüpi ja igas suuruses firmasid ning ettevõtjaid kogu maailmast väga heade äriliste saavutuste eest.

Vaata varasemaid tunnustusi meie äritarkvara toodetele siin.

Blogipostitused