Janno Oja Janno Oja
Esmaspäev, 27 Juuli 2015

HansaWorldi tooteperekonna uued liikmed

 

Alates juulist 2015 on HansaWorldi tooteperekonnas uus liige - uuenduslik ja pilveteenusel põhinev Standard ERP 8.0 äritarkvara. Uus suurettevõtetele mõeldud tarkvara on HansaWorld by Enterprise tootest võimsam ja kiirem, säilitades samas tuttava kasutusmugavuse.

Standard ERP 8.0 põhineb uusimal tehnoloogial, mille abil saab klient oma tarkvaraversioone automaatselt ja muretult uuendada ning olla kindel, et tema ettevõtte andmed on kaitstud ja mitmekordselt varundatud. Uuenduslik tootelahendus lihtsustab Sinu äriprotsesside juhtimist, kuna võimaldab tarkvara ettevõtte vajadustega praegusest paindlikumalt kohandada. Lisaks oleme täiendanud ka kasutajatoe lahendusi ning tagame programmi mobiilirakenduste toimimise kõigil suurematel mobiiliplatvormidel. Uue toote turuletoomisega muudab HansaWorld ka äritarkvaralahenduste hinnakujunduse kuupõhiseks ja kliendiprofiilist lähtuvaks.

„Meie äritarkvaralahendused on maailmas ainulaadsed, kuna toimivad kõigil levinud operatsioonisüsteemidel ning on mugavalt ligipääsetavad sõltumata asukohast ja kasutatavast seadmest.“

Lähikuudel jõuab klientideni ka Standard Books 8.0, mille peamisteks eelisteks eelmise põlvkonna ees on võimalus uuendada oma tarkvara serverite keskhaldusvahendi Cloud Controller (CC) abil. See tähendab, et saame automaatselt uuendada ka kliendi serveris asuvat tarkvara sarnaselt kaasaegse pilveteenusega. Standard Books 8.0 tootelahendus on kasutajasõbralikum, võimaldades kasutada programmi nii veebis kui ka mobiilirakenduses ja erinevates operatsioonisüsteemides ühtlase kujundusega.

Meie tänased ja ka uued äritarkvaralahendused on maailmas ainulaadsed, kuna erinevalt konkurentidest toimivad meie tooted kõigil levinud operatsioonisüsteemidel, sh Windows, Linux, Mac OS, iOS ja Android, ning on mugavalt ligipääsetavad nii äpist kui veebilehitsejast, sõltumata kasutaja asukohast ja kasutatavast seadmest.

HansaWorld lõpetab Enterprise by HansaWorld tootetoe 1. augustil 2016

Standard ERP 8.0 turuletoomise järel lõpetab HansaWorld Enterprise tootesarja toe 1. augustil 2016. aastal, mis tähendab, et uuele tootele üleminekuks on aega rohkem kui 12 kuud.

Meie klienditeenindus võtab lähinädalatel Enterprise by HansaWorld toote tänaste kasutajatega ühendust, vastates kõigile tekkinud küsimustele ning aidates meie klientidel muuta üleminek lihtsaks ja mugavaks. Koos leiame just Sinu ettevõtte vajadustele vastava paindliku lahenduse, pakkudes meie klientidele meie kõige uuematel tehnoloogiatel põhinevaid tarkvaralahendusi Standard ERP 8.0 ja Standard Books 8.0.

        Standard ERP 8.0 eelised         Standard Books 8.0 eelised
  • Uusim tehnoloogia ja tarkvara
  • Suurenenud skaleeritavus ja paindlikkus kliendi vajaduste kohandamisel
  • Mobiilirakendused kõigil suurematel platvormidel
  • Täiustatud kasutajatoe lahendused
  • Mugav kontroll ettevõtte tark- ja riistvarakulude üle
  • Täiustatud andmete turvalisuse ja riistvara stabiilsuse tase
  • Uusim tehnoloogia ja tarkvara
  • Automaatne serverite uuendamise võimalus Cloud Controlleri abil
  • Ühtlustatud programmikujundus veebis, mobiilirakendustel ja erinevatel operatsioonisüsteemidel

Uuendustega tootelehe leiad siit.

Blogipostitused