Sven Karuse Sven Karuse
Neljapäev, 16 Juuli 2015

Muudame Sinu äritarkvara uuenemise märkamatuks

 

Viimase aasta jooksul on toimunud mitmeid maksumuudatusi, mis on nõudnud ka meie klientidelt korduvat tarkvara uuendamist. Tarkvara värskendamiseks võib kuluda palju aega ja kui seda tihti teha, siis tekitab see kliendile põhjendamatut raha- ja ajakulu. Hiljutise näitena tuli käibedeklaratsiooni lisa (KMD INF) kasutuselevõtmisel tarkvara paari kuu jooksul uuendada mitu korda, kuna paralleelselt toimus arendus ka riigi poolt.

Kõige uuema tarkvaraversiooni kasutamine on aga vajalik, kuna tagab selle, et kliendil on lahendus, mis on töökindel ja vastavuses seadusemuudatustega. Selleks, et meie kliendid saaksid lihtsalt ja mugavalt kasutada kõige uuemat tehnoloogiat, on HansaWorld välja töötanud serverite keskhaldusvahendi Cloud Controller (CC), mis võimaldab automaatselt uuendada ka kliendi arvutites majutuvaid servereid.

„Tulevikukindel tehing, mis säästab Sinu raha ja aega ning tagab programmi vastavuse kõige värskemate seadusenõuetega.“

Uut tehnoloogiat oleme arendanud aastaid, tänaseks töötab see laitmatult ja seda kasutab Eestis juba mitusada klienti. CC teenusega liitunud kliendid ei pea enam muretsema oma tarkvara uuenduste pärast, kuna vastava tehnoloogia abil saame kliendi serveris asuvat tarkvara uuendada sarnaselt kaasaegse pilveteenusega, kus serverite hooldus toimub taustal. Kui CC tehnoloogiat kasutavatelt klientidelt küsida, mida nemad pidid sügisel tegema seoses KMD INF muudatustega, siis enamus neist ei ole sellele mõelnudki.

CC tehnoloogial põhineb ka meie Pilveteenus, millest on juba varasemalt juttu olnud ja mille kohta saate täpsemalt lugeda siit. Pilveteenusele üleminek on muretu ja tulevikukindel lahendus kõigile. Eriti aga neile ettevõtetele, kes kasutavad meie vanu tarkvaraversioone, mis on tehtud aastaid tagasi ja vajaksid uuendamist. Kui tarkvara ei ole väga kaua värskendatud, võib üleminek pahatihti olla keerukas ja sellega võib kaasneda anomaaliaid, kuid Pilveteenuse kasutajad selle pärast muretsema ei pea.

Mis kasu toob tarkvara automaatne uuendamine?

  • Muretu ja tulevikukindel lahendus kliendile, kes soovib keskenduda oma põhitegevusele ning mitte tegeleda oma serverite, äppide, varukoopiate jms.
  • Kaasaegne ja töökindel tarkvaralahendus, mis vastab alati kehtiva seadusandluse nõuetele.
  • Märkimisväärne aja kokkuhoid ja kiire probleemide lahendamine.

Blogipostitused