Dmitri Volhonski Dmitri Volhonski
Neljapäev, 25 Juuni 2015

Äriregistri päring tagab kliendiandmete korrektsuse Sinu tarkvaras

 

Möödunud aasta lõpust pakume meie äritarkvaralahendustele lisatasuta teenust, mis võimaldab ühe nupuvajutusega saata äriregistrisse infopäringu ja sisestada uue kliendi andmed või värskendada automaatselt süsteemis olemasoleva partneri kontakte. Teenus muudab kliendisuhtluse ja raamatupidamise tõhusamaks ning tagab ajalise kokkuhoiu ja kontaktandmete korrektsuse.

Äriregistri infopäring on analoogne lahendus varasema tasulise krediidiinfo päringu e-teenusega. Uue teenuse väljatöötamise ajendiks oli 2014. aasta novembri alguses jõustunud käibemaksuseaduse muudatus 1000-euroste arvete deklareerimise kohta, millega kaasneb kohustus märkida arvetele ka tehingupartneri registrikood.

„Tasuta ligipääs Eesti ettevõtete kontaktandmetele, mille sisestamine Sinu äritarkvarasse toimub automaatselt ja vaid ühe nupuvajutusega“.

Kuna tahame muuta oma klientide töö lihtsamaks ja pakkuda neile tõhusaid lahendusi, siis arendasime välja teenuse, mille abil saab kiiresti ja mugavalt vajalike ettevõtete registrikoodi ja teised kontaktandmed äriregistrist kätte. Päringusüsteem võimaldab lisaks värskete klientide andmetele uuendada ka juba olemasolevate tehingupartnerite kontakte automaatselt oma äritarkvaraprogrammist lahkumata. Kui klient annab teada, et tema kontori aadress on muutunud, siis võimaldab infopäring ühe nupuvajutusega uuendada ja sisestada oma süsteemi äriregistrist kõige värskemad kontaktandmed.

Kuidas äriregistri päring töötab?

Lahenduse Standard Books kasutajatel on äriregistri infopäringu funktsioon tarkvarasüsteemis automaatselt olemas ja selle kasutamiseks on vaja vaid teenus aktiveerida. Enterprise by HansaWorld tarkvarapaketi puhul on e-teenuse kasutamise eelduseks HAL-litsents, mis võimaldab lisada kliendi süsteemile uusi funktsioone ja kohandada neid just vastavalt ettevõtte soovidele. Enamik Enterprise by HansaWorld klientidest soetab koos äritarkvaraga ka vastava litsentsi, mille alusel saab meie kasutajatugi edastada kliendile vajalikud programmifailid ja klient äriregistri päringu teenuse tarkvarasüsteemis aktiveerida.

Videojuhis teenuse aktiveerimiseks ja kasutamiseks on kättesaadav siit.

Blogipostitused