Kolmapäev, 10 September 2014 00:00

Kontrolli oma süsteemi regulaarselt!

Raamatupidamine on Sinu ettevõtte "süda". Kui "süda" on korras, toimib ka kogu ülejäänud ettevõtte hästi.
Kasutades HansaWorldi majandustarkvara oled pannud tugeva aluse efektiivseks ja turvaliseks raamatupidamiseks. Soovime Sind aidata, et saaksid kasutada maksimaalselt kõiki võimalusi, mida HansaWorldi tarkvaraversioonid pakuvad.

Meie konsultandid külastavad ettevõtteid, vaatavad üle olemasoleva tarkvarasüsteemi ning annavad soovitusi, kuidas kasutajad oma igapäeva tööd saaksid mugavamalt ning efektiivsemalt teha.

Võta meiega ühendust, et broneerida konsultandi aeg.

Kolmapäev, 15 Oktoober 2014 00:00

Kasuta uue versiooni võimalusi!

Kasuta tarkvara kõiki võimalusi, kasuta neid efektiivselt! Ole esimeste hulgas, kes võtab kasutusele uusi võimalusi ja lihtsustab seeläbi oma ettevõtte tööprotsesse ja kolleegide igapäevast tööd. HansaWorldi majandustarkvara kõige viimastesse versioonidesse lisatakse alati uusi funktsioone kui ka tehakse täiendusi olemasolevatele võimalustele. 

Versiooni uuendamise eelised:
1. Palju uusi võimalusi ja funktsioone. 
Uued võimalused teevad programmi kasutajasõbralikumaks, töö muutub lihtsamaks ja mugavamaks, kasutaja hoiab aega kokku.
2. Seadusandlikud muudatused.
Kui seadusest tekivad uued nõuded, siis lisatakse need alati uutesse versioonidesse. Vanadesse versioonidesse ei ole tehniliselt alati võimalik täiendusi lisada.
3. Operatsioonisüsteemid uuenevad regulaarselt, nii Windows, Mac OS kui Linux. 
Programmi vanemad versioonid ei pruugi ühilduda ja töötada uute operatsioonisüsteemide peal.
4. Riistvara uueneb. 
Arvutid/riistvara uueneb nii kiiresti, et vajadus serverit või töökoha arvuteid vahetada tekib sageli. Uued operatsioonisüsteemid nõuavad uusi arvuteid. Kui ettevõte plaanib oma arvuteid uuendada, siis vanemad versioonid ei võimalda kasutada uue arvuti kõiki võimalusi ning vanemad versioonid ei pruugi uutes arvutites tööle minna. 
5. Tugiliini nõuanded ja KKK vastuste andmebaas baseeruvad viimasele ametlikule versioonile, mis on kodulehel kättesaadav. 
Kõikide vanemate versioonide kasutusviisidega ei suuda paraku konsultandid kursis olla. Viimase versiooni kasutusjuhised ja nõuanded ei pruugi sobida vanema versiooni kasutamisel.

Vaata siit loetelust mõned erilisemad täiendused, mis viimases versioonis lisatud.
Kui soovid meie konsultandi abi kasutada versiooni uuendamiseks, siis võta meiega ühendust.

Blogipostitused